.

.

1.27 килограми нето тежина големи гради секс кукла за човекот секс производи Секси Градите градите Со реални Вагината пичка

1.27 килограми нето тежина големи гради секс кукла за човекот секс производи Секси Градите градите Со реални

DEN 1907.00
DEN 2444.64
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

1.27 килограми нето тежина големи гради секс кукла за човекот секс производи Секси Градите градите Со реални Вагината пичка
Спецификации
1. Материјал : Тело на Безбеден Медицински TPR
2. Должина : 22 см
Ширина : 14.5 cm
Висина : 9.5 cm
3. Нето Тежина : 1.29 kg
4. Пакување : Неутрален пакување, боја кутија, ОЕМ пакет
Напомена :
1).Antifouling — ништо не може да се држи кукла тело, лесно за чистење
2).Издржливи — може да се користат одново и одново за долго време, не е лесно да се оштетат
3).Lifelike — строго во согласност со точни скала моделирани во
4).Флексибилни — интерфејс има широк спектар на активности во регионот
5).Безбедност - на човечкото тело е апсолутно безбедно, не-токсични, нема чуден мирис Материјал Јапонија најновите научни достигнувања на симулациски модел во согласност со човечка кожа, го направи, вистински производи, се чувствуваат добро, точно на нејзината кожа, може да се стави на различни облека, таа е вашиот најголем лојални приватност љубовници.

Основни својства

Број На Модел На:
XS-MA40002
Материјал:
Силикони
Тип На Објект:
Секс Кукли
Бренд Име:
Diklove
Својства :
Секс Производи
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Секс Играчка
Испорака Детали:
Врз основа на плаќање cnfirmed

Тие исто така купуваат со овој производ.