.

.

Врвен Уметник Страна се Насликани со Висок Квалитет Апстракт Човек Портрет Маслото Црна и Бела Уметност Слика За на Ѕид Декорација

Врвен Уметник Страна се Насликани со Висок Квалитет Апстракт Човек Портрет Маслото Црна и Бела Уметност Слика

DEN 2035.00
DEN 3840.00
-47 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа. Било кој начин ќе биде Добро за нас.
2, Она што вид на платно ќе се користи за вашите Маслото?
A : Нормално за современото сликарство, ние ги користиме На квалитетот полиестер платно, ако треба памук платно, ве молиме ги споделите со нас, ние може да се користи чист памук платно за вашата нарачка. Ние ќе го избере брза испорака за вас. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
9,Она што вид на плаќање не те прифати?
A : L/C, T/T , Paypal, Western Union, Escow.
3, Она што вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
A : Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди,ви благодариме
.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Вашиот Маслото е рачно насликани тоа?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници. За мала количина цел ние ќе ви испратиме дигитални слики за да се потврди квалитетот, додека не сте задоволни со тоа, ние ќе брод тоа.
Повратни информации и Контакт со нас
1 . За мала количина, освен експрес испорака од воздух, ние може да обезбеди врата до врата услуга. А исто така нашите професионални уметници ќе ги провери сликарство еден по еден да бидете сигурни дека сите од нив се задржи на истото.
Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика.
Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот . Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
10,Може да организира пратка за нас?
A : Да, ние секогаш може да се добие најдобрата цена на Маслото за вас за испорака.
6,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство, тоа е најдобар избор, крзно дрво е малку мека, тоа е лесно за истегнување.
4,Како што пакет вашиот Маслото?
A : нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак. Ве молиме да проверите на нашата врата до врата цена.
7,За промет на големо, што ви е MOQ ?
A : Нормално за секоја слика нашите MOQ е 2 парчиња.

Основни својства

Големина (Инчен):
24x36
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Уметноста Човек
Стил:
Дома декорација
ОЕМ:
Добредојде
прилагодена големина:
на располагање
Прилагодено За Пакување:
на располагање
materail:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Маслото Стил:
Сите Рачно Изработени Маслени
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла

Тие исто така купуваат со овој производ.