.

.

За ХОНДА CB1300 2003-2011 година 2010 претходна година 2009 Мотоцикли Прилагодливи Волан Стабилизирање на Амортизерите Заградата Планината Поддршка Комплет Додатоци

За ХОНДА CB1300 2003-2011 година 2010 претходна година 2009 Мотоцикли Прилагодливи Волан Стабилизирање на Амортизерите

DEN 1776.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


За ХОНДА CB1300 2003-2011 година 2010 претходна година 2009
Мотоцикли Прилагодливи Волан Стабилизирање На Амортизерите Заградата Планината Поддршка Комплет Додатоци
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.
2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.И ние нема да се вратат ако купувачот не го добие пакет, како одбивањето да се плати на овие трошоци.
Ние прифаќаме Alipay , Paypal ,Western Union , T / T начин на плаќање .Овој сајт поддршка Alipay само ,
само да не контактирате за да добиете повеќе информации ако ви се допаѓа друг аспект.
1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
3.Куповна цена ќе berefund но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција
лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни откако ќе добијат нашите високо квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот-купи customerswho ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации.
2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации лесно , ни веруваат и ни e-mail
директно , сите прашања може да се решат.

Основни својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
7inch
Бренд Име:
anodizing
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
CB1300 2003-2011 година 2010 претходна година 2009
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Должина:
32inch

Тие исто така купуваат со овој производ.