.

.

Трговија на големо---НОВ ДИЗАЈН!!! 432 X Деликатна Бела Свила Цвеќиња w/Пердуви и Бисери ,СВАДБА ЦВЕЌИЊА *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД EXPRESS*

Трговија на големо---НОВ ДИЗАЈН!!! 432 X Деликатна Бела Свила Цвеќиња w/Пердуви и Бисери ,СВАДБА ЦВЕЌИЊА *БЕСПЛАТЕН

DEN 14298.72

Од стоката
Достапно е за нарачката


Трговија на големо-НОВ ДИЗАЈН!!! 432 X Деликатна Бела Свила Цвеќиња w/Пердуви и Бисери ,СВАДБА ЦВЕЌИЊА *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД EXPRESS*
Бела Свила Цвеќиња w/Пердуви и Бисери
Вкупна Висина : Околу.17cm
Точка бр : S-261 A
Пакување : Opp вреќа +Картонска Кутија.
Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.
Answer : ___________________________ Note :
а. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Прифаќаме само Зачувам .Western Union се исто така добредојдени.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании :
Ние ги користиме пратката од страна на "ЕМС", "ПРОЗОРЦИ","DHL","FEDEX" "ТНТ".
Ние ќе го избере најдобриот превозот начин да брод за вас.
Ние само бесплатен превозот во некои земји :
(Велика БРИТАНИЈА, САД, Шпанија ,Франција, Нов зеланд, Австралија,Sigapore, Малезија, Канада,Кореја,Јапонија, Данска, Норвешка,Финска, Шведска,Ирска,Унгарија,Швајцарија,
Австрија, Фиџи, Холандија , Луксембург , Малта , Португалија, Швајцарија,Папуа Нова Гвинеја)
Во други земји, ве молиме контактирајте не директно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Размена само ако еден ќе купи од нас кои се сосема различни од нас, вие може да побарате промена за тоа.

Основни својства

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
Jarrey
Пердув и бисер цвет ги собереш:
бела жичен матични
занает цвеќиња:
Бела
занает материјали:
занаетите
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)

Тие исто така купуваат со овој производ.