.

.

Нордиските Кул! Г-Дин Животни Формулиран Модерен Едноставен Стил Инкџет Масло На Платно Сликарство Мастило Сликарство Постер На Ѕид Уметност Најжешките Видови

Нордиските Кул! Г-Дин Животни Формулиран Модерен Едноставен Стил Инкџет Масло На Платно Сликарство Мастило Сликарство

DEN 72.00
DEN 95.52
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Топла Продажба! Г-Дин Животни Формулиран Модерен Едноставен Стил Инкџет Масло На Платно Сликарство Мастило Сликарство Постер На Ѕид Уметност Најжешките Видови Пад На Превозот
Карактеристики На Производот :
1. Шарени, висока сатурација, висока прецизност, еколошки и без мирис мастило
2. Водоотпорен хемиски влакна мат маслото платно, висока цврстина, лесно да се монтира
3. Производ функција : ѕид декорација, дома декорација
Производ параметри :
1. Материјал : Маслото платно
2. Предмет : ѕидот, дневна соба, спална соба
3. Производ Големина : Мали 25 * 30cm/ 9.84 * 11.81 во, средни 30 * 40cm/ 11.81 * 15.75 во големи 50 * 60см/ 19.69 * 23.62 во
4. Монтирани големина : Мали 26 * 21cm/ 10.24 * 8.27 во, средни 36 * 26cm/ 14.17 * во 10.24, големи 56 * 46cm/ 22.05 * 18.11 во
5. Рамка материјал : frameless
6. Количина : слободен
Како да го користите :
1. Купи соодветната големина на рамка да се качи
2. Имајте на ум : постои 2-3cm edgefold за лесно монтирање
Пакување листа :
1 x маслени
Слики Покажуваат :

Основни својства

Големина (Инчен):
25x30cm, 30x40cm, 50x60cm
Бренд Име:
famure
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Масло На Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Пад на превозот:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.