.

.

Капсула Пополнување Додатен Машина Мувла Одбор ГОЛЕМИНА 0 ПРАВИ 100 КАПИ ВО МИНУТИ

Капсула Пополнување Додатен Машина Мувла Одбор ГОЛЕМИНА 0 ПРАВИ 100 КАПИ ВО МИНУТИ

DEN 42240.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Објектот Состојба : Brand New со мало пакет.
Полнење на јачината на звукот на 0 # шупливи капсула е 0.3 g0.5 g. Јачината на звукот може да бидат различни во зависност разликата на густината на прав. На пример : 200g моќ може да се направи 500 капсули; 5 капсули на ден, тоа може да се користи за три месеци.
Производ модел : 0# капсула пополнување уред.(Сто капсули образец);
Спецификација за производ :
Тоа може да се пополни 100 капсули едно време. Една дефиниција е 1200g;
Примена : Тоа може да се користи за да се пополни во 0 # шупливи капсула со дрога.( тоа може да работи правилно, дури и ако капсула е малку надвор од форма);
Прав пополнување го оценувате : 100% ;
Квалификуван стапка : ≥99.8 %.( за подобар квалитет на капсула, високо квалификувани го оценувате ќе биде.)
Она што е во пакет :
Капсула Пополнување Додатен Машина Мувла Одбор ГОЛЕМИНА "0" ПРАВИ 100 КАПИ ВО МИНУТИ
Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.
Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biding.
Сите наши објектот ќе биде предаден од страна на ЕМС да се изречни или да се регистрирате парцела.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.
Ве молиме имајте во предвид : Оваа ставка е предаден од кина, сите на објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 10 дена откако ќе се плати.
Обично тоа ќе потрае околу 7 до 15 дена за да повеќето земји за примање.
International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури, како што и двете земји на царинската управа . тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Значи, ако ред оваа точка ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за превозот и ракувањето време не ние брод на вашиот предмет во рок од 3 дена .
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас Ние ќе ви ги даде одговор во рок од 1 работен ден
Ако објектот е неисправен молам да ме известите во рок од 5 дена по добиете предмети .Објектот ќе се врати првобитната состојба, со цел да се добие вратени и да се замени . Купувачот е одговорен за трошоците за превозот кога превозот производи.
Ќе повратни информации е многу важна за нас. ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која спорови да ми даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Основни својства

Бренд Име:
lunashops
Големина:
teflon
Број На Модел На:
Тефлон
боја:
Злато
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.