.

.

Укината луксузни ласерски сече чипка цвет светлина злато и burgandy свадба покана картичка вештачки покана картичка

Укината луксузни ласерски сече чипка цвет светлина злато и burgandy свадба покана картичка вештачки покана картичка

DEN 2712.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис
Укината луксузни ласерски сече чипка цвет светлина злато и burgandy свадба покана картичка вештачки покана картичка
големина : 12.8 cm x 19cm(L x W), прилагодите големина е во ред Бои : Бела,беж,Розова,и така натаму.. погледнете ја нашата боја картичка ве Молиме имајте на ум ми боја откако ќе го поставите цел Материјал : Бисерна Хартија Пакет : 25pcs/set Вклучуваат : 50sets=50cards+50 празно исклучување бела вметнете хартија+50off бел плик+50seals Имајте на ум : постои екстра цена на лентата и тока Примерок
Плаќање
Ние прифаќа Paypal, T/T, Aliexpress, Запад Унија
Политика За Наплата
Нашата продавница понуда на пари Назад гаранција За сите предмети
кои се неискористени и се врати во 14 дена прима.
Превозот
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 4 работни дена по дизајн е потврдено и со вас.
Ние можеме да брод во светот. Пратката треба 10-15 дена. Пратката да не е слободен. За други courtries, ќе треба да плаќаат екстра превозот цена.
За Нас
Ние сме професионални свадба покана картичка и роденден картичка производителот и продавачот. Ние разбираме колку среќен вас и вашето семејство ќе биде кога ќе добие добра ви благодариме.
За сите персоналните ви благодариме картичка, пред производство нив, ние ќе го направи дизајни и побара од вас да го потврдите. Ние ќе ги ревидира дизајни до сте задоволни.
Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со стоката што ги примате, ве молиме контактирајте со нас.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Порака. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа .
Боја картичка
За редовни клиенти
Ако сте редовни купувачи на нашата продавница, ние ќе сигурни дека ви даде некои попуст кога ќе го поставите цел за втора, трета, четврта време и така натаму....

Основни својства

боја:
бела, жолта, црвена, вино црвено, виолетово, сребрена, зелена, сина, морска сина, црна, светло зелена, светло жолта, виолетова, портокалова, champage злато, злато, кафеава, сива, розова, чоколадо, coffie, kraft, светло сина
Големина:
standard size
празник:
Стил:
Фестивали
Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
Број На Модел На:
inC218
Материјал:
Хартија
логото:
на располагање,бесплатно бесплатно
Technic :
ласерски сече/3d/die намали
Тема:
Љубов
Се прилагодите:
welcom вашиот дизајн
shippment:
Chinapost, dhl, ems, ups-от, fedex
боја:
бела, празно , розова, црвена, жолта ,видете на боја картичка
Погодна прилика:
свадба ,забава ,церемонијата,бизнис
Големина:
12.8*19cm
MOQ:
50sets

Тие исто така купуваат со овој производ.