.

.

195N2160

195N2160

DEN 3456.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Т Електрони Technology Co.,LTD е професионална екран на допир панел, LCD панел, УХМР, PLC , Серво Мотор снабдувачот во медицински и индустриски контрола поле. Нашите производи се широко се користи за медицински и индустриска опрема, истражувањето покажува, машини, опрема, индустриска контрола, човек-машина, индустриска автоматизација, интегрирани работна станица, Киоск, ПОС, ЦПУ итн. Ние, исто така може да се произведе на барање на екранот на допир и контролор и имаме голем број на LCD панелот, УХМР, ЕЛ панел и некои тешко ги најдете производите во нашите акции. Ние сме wholesales и производителот во оваа област.
Имаме фабрика да се направи на сите видови на екран на допир панел кој вашето барање. Нашите MOQ може да се прифатат мал квалитет и за кратко време да delievery. И ние добар инженер тим за поддршка на нашите клиенти се поправат технологија проблем секогаш.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена.
Канада 7-25 работни дена.
Франција / Шпанија / Германија може да потрае 7-20 дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил / Јужна Америка може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне)
Се врати и повратни информации
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Такси превозот се неповратни.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.

Основни својства

Број На Модел На:
195N2160
Бренд Име:
ENEELC
Тип На Мотор:
195N2160

Тие исто така купуваат со овој производ.