.

.

М3 М4 M5 M6 М8 Завртки Палецот Завртки Knurl Главата Дупчиња Fastener Пластични Црна Пакет 100

М3 М4 M5 M6 М8 Завртки Палецот Завртки Knurl Главата Дупчиња Fastener Пластични Црна Пакет 100

DEN 528.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Завртки Палецот Завртки Knurl Главата Дупчиња Црна Fastener Трговија На Големо
Пламен Класа : 94v-2, Добра Цврстина
М3 М4 M5 M6 М8 M10
Должина мерка од под главата
Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h
Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации : Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар врати Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. Jiashan Shun Heng fastener Co.,Ltd. се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во Југоисточна Азија, Источна Европа, Африка, Блискиот Исток, САД,Русија,и така натаму.
Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот за да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист.

Основни својства

Големина:
M3, M4, M5, M6, M8
Должина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm
Завртка Тип:
Палец Завртки
Пакет:
100-199Pcs
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
iMJIND
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
М3 М4 M5 M6 М8
Вози Стил:
Дупчиња
Глава Стил:
Knurl Глава
Материјал:
PA (Најлон)
боја:
Црна
Должина:
мерка од под главата

Тие исто така купуваат со овој производ.