.

.

Мажите Jogger Пролет, Есен Мажите Војска Маскирни Панталони Обичниот Хип-хоп Фитнес и боди билдинг Песна Панталони Streetwear Joggers Sweatpants

Мажите Jogger Пролет, Есен Мажите Војска Маскирни Панталони Обичниот Хип-хоп Фитнес и боди билдинг Песна Панталони

DEN 794.00
DEN 1526.40
-48 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина
Половината
Хип
Бедрото
Должина
1 CM = 0.39 ВО
1 IN = 2.54 СМ
М
74 CM
100 CM
CM
98 CM
L
76 CM
102 CM
CM
100 CM
XL
78 CM
104 CM
CM
102 CM
XXL
80СМ
108 CM
CM
104 CM
1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ви благодариме за вашето разбирање

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
KZ207
Дебелина:
Midweight
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
Jbersee
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Должина:
Full Length
Стил:
Воени
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
Молив Панталони
Половината Големина(во инчи):
29-32
Затворање Тип:
Еластичен Појас

Тие исто така купуваат со овој производ.