.

.

Рачно Изработени Апстракт Ликовната Уметност Париз Downpour Црвениот Чадор Ајфеловата Кула Неколку Љубовта Дожд Handpainted Streetscape Платно Маслени

Рачно Изработени Апстракт Ликовната Уметност Париз Downpour Црвениот Чадор Ајфеловата Кула Неколку Љубовта Дожд

DEN 1832.00
DEN 3456.00
-47 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Среќа Маслото трговија на Големо Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажам,навива за да брод. Тип : Оваа ставка е 100% Рака-насликани на Платно Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене
Рачно изработени Маслото Детали Ставка Име Streetscape Маслото Материјал со Висок Квалитет Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Поддршка прилагодување на Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка БЕЗ Рамка во стандардно Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка.
2. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова рачно изработени платно сликарство е без внатре и надвор рамка , но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно (pls контакт со мене, ако би сакале тоа се протегала).
3. Сите масла ,нашиот сликар треба некои дена за да се заврши тоа.кога масла заврши и сува, ние ќе го испрати наскоро.pls чека трпеливо,ви благодариме за вашето разбирање .
4. За повеќе стилови, поголема големина, се меша со цел или превозот прашање, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене. +86-13728664571 Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!

Основни својства

Големина (Инчен):
50X70CM, 60X90CM, 70X100CM, 70x120cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Број На Модел На:
Impressionist
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дома декорација
Promoiton:
за Продаваат Евтини, на Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Рамка:
Без Рамка, ако треба, ние може да понуди
Поддршка База:
Платно
Име:
OSM

Тие исто така купуваат со овој производ.