.

.

Топла продажба 50pcs/многу розова & светло розова свадба лента прачки стапче Без да Ѕвона за свадба декорација

Топла продажба 50pcs/многу розова & светло розова свадба лента прачки стапче Без да Ѕвона за свадба декорација

DEN 1002.00
DEN 1055.04
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Топла продажба 50pcs/многу розова & светло розова свадба лента прачки стапче Без да Ѕвона за свадба декорација
Должина на Стап : 30cm
Дијаметар на Стап : 5mm
Должина на Лентата : 60cm ( пред да не се врзуваат)
Ширина на Лента : 1.5 cm
Имаме многу различни стилови на оваа Лента прачки , pls изберете стилови, од (стил A ,B ,C ,D,E,F,G,H,I,J,K ) .
Сите стилови и бои не се погодни за вас , без проблем .Combin боја со себеси
Само нека знае colou Не дека ќе prefered , па ние ќе го направи свадба прачки исти како вашите потреби .

Основни својства

Производ Класификација:
Streamers
Број На Модел На:
стил D
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IVINLA
Материјал:
лента прачки
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Боја:
светло розова панделка прачки

Тие исто така купуваат со овој производ.