.

.

Отворено водоотпорен кампување пешачење Јакни панталони ТАД V5.0 Softshell лов облека термички облека Тактички дише спорт одговараат на

Отворено водоотпорен кампување пешачење Јакни панталони ТАД V5.0 Softshell лов облека термички облека Тактички

DEN 2213.00
DEN 4339.20
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Отворено водоотпорен кампување пешачење Јакни панталони ТАД V5.0 Softshell лов облека термички облека Тактички дише спорт одговараат на
Lurker Ајкула кожата Мека Лушпа ТАД V 5.0
Тоа е отворено класичната бренд, нов стил, заврши функции за! V5.0 е професионален дизајн за надворешна спорт, топло, водоотпорен, ветер, мека школки на повеќенаменски напад, три слоеви на композитниот материјал површината 100 D4 spandex средно ниво водоотпорен СТП водоотпорен дише, 10000mm индекс (8000g/квадратни метри/d индекс слој), соединение ладно-доказ парична казна flannelette правец, мека обвивка класичен.
Тип : 12 Бои Облека Сет. Сите Бои вклучуваат Јакна & Панталона.
Можете да контактирате со нас да се купат различни големини на јакна и панталона, како што се XXL јакна и XXXL панталона.
Големина : XS-3 XL
Материјал : Полиестер + Spandex + Памук
Функција : Маскирна, Водоотпорен, Windproof, Soft Shell, Дише, Hoody..
Прилики : на Отворено, Спорт, Планинарење, Лов, Кампување,Mountaining, Риболов, Велосипедизам, Авантура Патувања, итн.
Големина/cm Рамо Должина на Ракав Биста Пред Должина Назад Должина, Висина и Тежина/кг XS 48 59 104 65 70 160-165 50-55 S 50 60 110 65 70 165-170 55-70 М 52 61 115 67 73 170-175 70-80 L 54 63 120 69 76 175-180 80-90 XL 56 64 125 71 79 180-185 90-95 XXL 58 65 130 73 80 185-190 95-105 XXXL 60 66 135 75 81 190-195 105-115 1. Pls дозволете ни грешка опсег 2. Сите "ГОЛЕМИНА" прикажани тука се на Кина стандард, ве молиме изберете големина од детал мерења, не вашата нормална големина!!
3. Ако не се сигурни која големина е погодна за вас.pls контактирајте со нас!

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Топлинска,Брз Сува,Windproof,Водоотпорен
Тежина:
About 1600g
Бренд Име:
ESDY
Материјал Технологија:
WindStopper
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Отворено Јакна Тип:
Softshell
Материјал:
Полиестер
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
М-041
Функција:
Windproof /водоотпорен
боја:
15 бои
Големина:
XS-XXXL
Фуста:
Патент
Јака:
Маскирани
Прилики:
Надворешна/лов/риболов и др.

Тие исто така купуваат со овој производ.