.

.

автомобил стил 2 парчиња/set Воланот DSG Гребло Продолжување Shifter за Фолксваген Голф GTI & R MK7 & 2015 ГОЛФ 7 & ПОЛО Lamando

автомобил стил 2 парчиња/set Воланот DSG Гребло Продолжување Shifter за Фолксваген Голф GTI & R MK7 & 2015 ГОЛФ

DEN 1231.00
DEN 1295.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена) 5)На Aliexpress само околу 25 Земји би можеле да одберете превозот на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"или "Posti Финска Економија", тоа е бесплатен превозот но без следење на информации. Внимание : 1). Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.Спецификации : Пакетот Вклучува : 2 парчиња (1x R,1x L) Состојба : 100% Сосема Нов (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Боја : Црна / сребрена ве Молиме според вашето сакате која точка избор, боја опција Материјал : Висок квалитет на алуминиум Инсталација Метод : 1) на Овој гребло е инсталирана во погоре од оригиналот воланот paddles.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 4) Constrast позиција,отворете порака хартија,стап производот на orignal воланот paddles,сила тоа да лепило. 3)Греење до површината на 3 M лента за да се направи подобро лепило ефекти ( Со фен или полесни ).
Стилот 1 Одговараат за ГОЛФ 7 ПОЛО Lamando 2015
Стил 2 Одговараат за GTI 7 & R MK7
pls оставите порака, со цел да ги споделите со нас за вашиот автомобил детали(на пример, автомобил модел & година итн.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.Ние не може да гарантира пристигнување време. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. -Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. За Превозот : Ние сме доверлив и искрен. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот .пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. 2)Чистење на paddles и paddles се префрлите на воланот со алкохол. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Основни својства

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
EAZYZKING
Име На Модел:
G7FXPP2
Објектот Ширина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
Алуминиум Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.