.

.

Ката 12 cm 3 Ниво Круг Акрилик Cupcake Стојат, 3 Ниво Круг Perspex Cupcake Стојат, 3 Ниво Круг Plexiglass Cupcake Стојат

Ката 12 cm 3 Ниво Круг Акрилик Cupcake Стојат, 3 Ниво Круг Perspex Cupcake Стојат, 3 Ниво Круг Plexiglass Cupcake

DEN 672.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

добредојдовте НА НАШИОТ ПРОДАВНИЦА ЗА SHOPPIN
Вкупната големина :
Целиот димензии : Должина 250mm(10 инчи) * Ширина 250mm(10inches) * Висина 252mm
Дебелина : 4mm(0.157")
Род Столб Димензии : Дијаметар 30мм x Висина 120mm(4.8 инчи)
Основен капитал (тиер 1 : Кол 150mm(6 инчи) ;
Ниво 2 : Кол 200mm(8 инчи) ;
Ниво 3 : Кол 250mm(10 инчи) ;
Пакување : Рамни спакувани во картонска картон, секоја компонента е заштитена со меур заврши.
Содржини : основен капитал (Тиер плочи x3 Род столбови x 2 x 3 Навртки
Собранието Инструкции : Тоа е се одржа заедно со централната род фиксна со завртки за сила и стабилност.
Многу едноставно и брзо да се соберат со раце. Едноставно се зацврсти секој елемент на соодветниот род, нема потреба за лепак или други fixings/хардвер.
ssembly цртање
Четири мали силиконски круг табани се вклучени, и може да се меша плочи како и секоја плоча може да се користи како врвот или на дното ниво.
Може да се преземат, освен, се мијат и се чуваат подалеку за друг пат. Оваа cupcake стојат може да се користи како 7 ниво стојат или можете да се отстрани горниот ознаки и користете го како 6 нивоа, 5 нивоа, 4 ниво 3 ниво 2 ниво.
Подолу ќе најдете еден пример за тоа како многу cupcakes може да се организира на секое ниво.
ние се соберат

Основни својства

Материјал:
Акрилик
Повод:
Свадба
боја:
транспарентен,црвена,зелена,сина или прилагодено
Употреба:
дома,продавница,Супермаркет,Покажуваат итн
логото:
Обичај
Материјал:
Акрилик
Предност:
издржлив,лесен за чистење
Пакување:
меур торба & картон
Дебелина:
Обичај
Тип:
Животно Три-парче Комплет
Спецификација:
0.7-0.9M
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.