.

.

Модерна и геометриски бисер ѓердани правоаголник црн камен бисери ѓердан кристал долг ѓердан накит за жените подарок

Модерна и геометриски бисер ѓердани правоаголник црн камен бисери ѓердан кристал долг ѓердан накит за жените

DEN 567.00
DEN 667.20
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име
Модерна и геометриски бисер ѓердани правоаголник ахат бисери ѓердан кристал долг ѓердан накит за жените подарок
Материјал
Бисер&ахат&кристално
Должина 120cm
Бисер мушка 6-7mm
ахат мушка
5*15mm правоаголна форма ахат мушка
Тежина
50.8 g

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
NL-PD4054
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
daking.qinyi
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Pendant Големина:
Никој
Бисер Форма:
Барок
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
слатководни бисер
Стил:
Моден
Материјал:
Бисер&ахат&кристално
Бисер Мушка форма:
Барокот Форма
Должина:
120cm
Тежина:
50.8g
Пакет:
поли торба
is_customized:
Yes
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина
Пол:
Жените
бисер мушка:
6-7mm

Тие исто така купуваат со овој производ.