.

.

DB15 женски 3 Ред 15 Pin VGA Приклучок Збег Терминали Одбор Конектор Завртка Тип Црна Пластика Покрие 10pcs

DB15 женски 3 Ред 15 Pin VGA Приклучок Збег Терминали Одбор Конектор Завртка Тип Црна Пластика Покрие 10pcs

DEN 1327.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


******************************************************
Повеќе детали :
DB15 женски 3 Ред 15 Pin VGA Приклучок Збег Терминали
Одбор Конектор Завртка Тип Црна Пластика Покрие 10pcs
****************************************************
Слика :

Основни својства

Тип:
Додади На Картички
Број На Модел На:
DB15 Збег
Бренд Име:
DEBROGLIE

Тие исто така купуваат со овој производ.