.

.

1.5 mm Tangerine Најлон Кабелот Rattail Дамка Плетенка Кабелот Ресни Јаже Shamballa Хривнија Beading Канапи String Додатоци 200m/Ролна

1.5 mm Tangerine Најлон Кабелот Rattail Дамка Плетенка Кабелот Ресни Јаже Shamballa Хривнија Beading Канапи String

DEN 955.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница!
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи.Ви благодариме!
Материјал :
Најлон
Големина на :
Должина : 200m / тркалаат Дијаметар : 1.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Шарени, Како ќе ги собереш (Среден Тек)
Количина :
Ќе добиете Приближно 200 метри/ roll/Боја на многу од оваа точка во листата цена
Бренд :
Answer : ___________________________ Note :
Повеќе Бои :
Актуелни :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www.intmail.183.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.dhl.com
EMS
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се
различни од опис. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако треба,
ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.
Се надеваме дека може да се разбере ова.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек
е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да
одговори што не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.15cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Тежина:
300g
Број На Модел На:
1.5 mm
Бренд Име:
BETENSH
Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
2000cm
Објектот Дијаметар:
0.15cm
Објектот Висина:
2000cm
Производ Карактеристики:
Најлон Кабелот Јаже String
Големина:
1.5mm

Тие исто така купуваат со овој производ.