.

.

Нова Електрична влијание ножици рачен електричен влијание електрични ножици исечете нерѓосувачки челик /одбор машина 220V 620W 1PC

Нова Електрична влијание ножици рачен електричен влијание електрични ножици исечете нерѓосувачки челик /одбор

DEN 5518.00
DEN 5808.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нова Електрична влијание ножици рачен електричен влијание електрични ножици исечете
нерѓосувачки челик /одбор машина 220 V 620 W 1 PC
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производ екранот
Производ : Електрични Влијание Ножици
Модел : J1 H-FF-3.2
Номинална напон : 220 V
Номинална фреквенција : 50 Hz
Номинална влезна моќност : 620 W
Не-оптоварување reciprocation : 1300 r / мин
Максимална сечење капацитет :
мек челик (mm) : 3.2
нерѓосувачки челик (мм) : 2.5
Минимална сечење радиус :
дијаметар (mm) : 120
надворешниот дијаметар (mm) : 128
Нето тежина за : 3.8 kg
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Основни својства

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
J1H-FF-3.2
Состојба:
Нови
Модел:
J1H-FF-3.2
Номинална Напон:
220v
Номинална Фреквенција:
50Hz
Номинална Влезна Моќност:
620W
Не-оптоварување reciprocation:
1300 r / мин
Нето тежина за:
3.8 KG

Тие исто така купуваат со овој производ.