.

.

Деликатна СТП Кожа Секси Ѓердан Еротски Чистота Вратот и Јаката Ѓердан Ропство Опрема Возрасни Игри S&M Роб Секс Играчки За Неколку

Деликатна СТП Кожа Секси Ѓердан Еротски Чистота Вратот и Јаката Ѓердан Ропство Опрема Возрасни Игри S&M Роб Секс

DEN 364.00
DEN 479.04
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

тоа ќе ви донесе бескрајна тајната на сексуалното задоволство. Секогаш постојат начини за решавање на вашиот проблем без да остават непријатно искуство трансакција и за нас .па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако парцела donot пристигнување. Вклучува : 1 компјутер* како на слика Функција : Изработени од мек, СТП Кожа, удобно да го користите Вратот и јаката за подобро искуство Вратот и јаката може да се прилагодува ги исполнува упатствата за различните потреби на Оваа СТП Кожа на Вратот Јаки е дизајниран за вашиот секс за забава.Пред да се стави било негативни повратни информации или отворен спор , ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager или е-маил, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!. Исто така, вратот јаки е прилагодлив; тоа€™s идеален избор за да се задоволат различните потреби. ние ја цениме вашата помош! 2.Вашето задоволство е наша цел. 5) Кина Пост Воздух Mail Нормално тоа трае 4-8 недели; превозот во Русија обично 6-8 недели, превозот од Експрес зема 7-18 работни денови за испорака време да пристигне дестинација; 6) Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас. ние не можете да ги промените приемот на адреса по породувањето.
Купувачот Читање 1. 3) доколку наредбата помалку од 10 долари ,ние ќе го испрати предметот од страна на не забележа објавување ,ако цел повеќе од 10 долари превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ако можете да добиете на парцела,но donot се допаѓа, pls контактирајте со нас, ние ја прифати враќањето кон нас. ние ќе ви даде многу добра цена. Изработени од Мек, СТП кожа , тоа е повеќе удобен и лесен за употреба. 4) по потпишан на стоки, ве молиме да ја потврдите нарачката и да ја напуштат повратни информации за Aliexpress. Пакет & Превозот 1 ) P закуп бидете сигурни дека вашата адреса( име,адреса,zipcode и телефон) е точен кога купување, или да се поправи тоа пред исплата. (Сите ги користите не е транспарентна пакет) услови & Услови 1) Превозот и ракувањето наплаќаат плус осигурување такса не се враќа во секој случај; 2) Ние не сме одговорни за било каква увоз даночни или должност; 3) ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. трговија на големо големи парцели ќе испрати брза испорака метод на курирската служба DHL/EMS, зависи од клиентот побарувачката. Ако не го добиете нашиот одговор во рок од 2 работни дена, ве молиме проверете ја вашата е-мејл спам поставка и да ни испрати уште еден мејл за избегнување на недоразбирањето поради изгубен е-пошта. Повратни информации : 1. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да знак на примачот, ако тоа е скршен или оштетен, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ве молиме да забележите производот детали пред цел. Трговија на големо е добредојден, можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред, оставете порака на нас,ние ќе се прилагоди на најдобра цена пред да плаќање.

Основни својства

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Број На Модел На:
BN578
Непристојни Слика:
No
Големина:
BN578
Материјал:
СТП Кожа
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Возрасни Дневник
боја:
Бело/Црна /Црвена Роза
Стил:
Вратот и Јаката Ропство воздржаност Секс Производи
Големина:
Adjustable
Местото на Оригиналот:
Кина
Пакет:
Дискретен

Тие исто така купуваат со овој производ.