.

.

мојата форма 48*8мм Антички Сребрен Галвански се запознае со мене на Плажа Врежани Писмо Конектор Шарм одговара Хривнија 20pcs

мојата форма 48*8мм Антички Сребрен Галвански се запознае со мене на Плажа Врежани Писмо Конектор Шарм одговара

DEN 455.00
DEN 479.04
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


НОВО - КЛИКНЕТЕ НА СЛИКАТА ЗА ДА ПРОДАВНИЦА СЕГА
ПОВЕЌЕ ЗБОР ШАРМ СЕ ОДНЕСУВААТ НА :
Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 48mm*8мм
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
"Се запознае со мене на плажа" шарм
Голем шарм компатибилен со нараквица, ѓердан и keychain
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Основни својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
мојата форма
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AFH110663
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Намената:
Нараквица, Ѓердан
Стил:
Нови, Мода и Класичната
Occassion:
Роденден, Годишнина, Одмор, Подарок, Dailywear
боја:
Ние може да понуди и други позлатен боја
Е Прилагодена:
Yes
ОЕМ:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.