.

.

Душо Исклучување Рамо Долго Деверуша Фустани Чипка Appliques Свадба Гостин Фустани Пред Шлиц vestido boda invitada SBD44

Душо Исклучување Рамо Долго Деверуша Фустани Чипка Appliques Свадба Гостин Фустани Пред Шлиц vestido boda invitada

DEN 6019.00
DEN 6336.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Фустан во боја =___ (Било која боја да изберете од нашата боја шема или слика боја)
9.Било какви прашања ве молиме, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот на iterm.
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад.Висина без високи потпетици=___cm
7.
Душо Исклучување Рамо Долго Деверуша Фустани Чипка Appliques Свадба Гостин Фустани Пред Шлиц vestido boda invitada SBD44
Ако ви треба сопствени направени,ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил,а потоа да ја напишете на
мерење детали во забелешка кутија :
1.Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено.Рамо width=___cm
6.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши
фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи
лесно.Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас
4.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.
Кина Пост : Обично тоа ќе трае 30 до 60 дена,(Бразил ќе трае 30 до 90 дена);
e Packet : Само за НАС, тоа ќе трае од 15 до 30 дена;
DHL : за Да се САД,Канада,Мексико ,тоа ќе зема 3 до 5 дена;во други земји,тоа ќе трае 7 до 10 денови;(освен Бразил)
EMS : во Русија,таа ќе трае од 15 до 20 денови;за да Бразил ќе трае од 15 до 30 дена;
Aramex : Обично тоа ќе трае 7 до 10 денови.но, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за да се избегнат некои екстра царинските давачки .се надевам на купувачот
може да се разбере ,ви благодариме!
Методите на плаќање што може да се прифати : Visa, Master Card, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер
1.Рамо до Половината=___cm
8.Денот треба фустан
Стандардната големина врз основа на нашата големина на маса, ако сакате да се направи custome направија услуга, подолу
е само водич. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.Половината =___cm
3.Шупливи до подот со високи потпетици на=___cm
5. Ако вашата големина е 20 W,22 W,24 W,26 W,ние ќе ви наплати повеќе од 20 долари за плус големина такса. Ако ја надмине 24 часа, големина или боја или деталите на вашата цел треба да се промени, ве молиме испратете порака за нас, но треба да се плати такса за ракување, исто така, ве молиме да го одложи испорака на вашата нарачка.
Големина : Како сите наши фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown
може да се разликуваат од околу 1 инч во одредени мерења. Сите наши фустани од сопствени-направи . Боја разлика : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации ,особено меѓу CRTand LCD.
Вашата Сите 5 Ѕвезди Коментарите Најголема Мотивација на Нашиот Пат Напред! !!
. Ние нема да наплата на превозот
трошоци за одбиени пратки.

Основни својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Деколте:
Душо
Силуета:
Обвивка
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques,Чипка
Ткаенина Тип:
Џерси
Моден Елемент:
едноставна
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Без ракави
Возрасна Група:
Возрасни
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
Sunzeus
Број На Модел На:
SBD44

Тие исто така купуваат со овој производ.