.

.

Мото Велосипед Напонски Регулатор Rectifier 12v За Хонда CBR600 F4i 2001 2002 2003 2004 2005 2006

Мото Велосипед Напонски Регулатор Rectifier 12v За Хонда CBR600 F4i 2001 2002 2003 2004 2005 2006

DEN 1173.00
DEN 1247.52
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

КУТИЈА Адреса,купувачот треба да се напомене тоа.и pls ни нудат јасна слики за да се потврди проблем,или тоа ќе биде тешко за нас да ви помогне. (2)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме проверете ја вашата нарачка по приемот. понекогаш кина пост ќе биде малку,полека, се надевам дека ќе може љубезно се чека за пратката,ви благодариме. (3)Како и обично,ние ќе брод во рок од 1 -3 дена по плаќање потврдена. (1)Ние нудиме 7 дена гаранција за враќање на парите, ако не се задоволни со купување. како и обично,вие треба да плаќаат за превозот надомест на враќање. (2)Сите вратени предмети мора да биде во оригиналот како што се испраќа и нема да влијае на вториот продажба,инаку ,ние нема да прифати да се вратат.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Без претензии ќе биде почестен по истекот на 30 дена од денот на испорака. пред вашата исплата. (1)ве Молиме ни e-mail да го реши секој проблем пред да ја напушти која и повратни информации до нас.Нарачки неплатени ќе биде colosed во рок од 20 дена. (3)Тоа ќе бидат високо ценети од вас може да ни остави 5 ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со вашата нарачка. Тие мора да се for international express превозот. Како за адреса,ние не можеме да брод од страна PO. Сите наши производи се 100% сосема нов и добар квалитет.но, ако проблемите се предизвикани од нас ,ние сме s ure да се обвинува за тоа. Купувачи се одговорни за овие обвиненија. 1)ве Молиме проверете ја вашата поштенски код и телефонски бр.песна кодот ќе бидат понудени по испорака.Ние ќе ви понудат целосна наплата ако ние се испраќаат неточни количина, неточни објект или неисправни објект.
(2)Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина. Ние ќе ви одговори преку е-мејл или aliexpress масажа ПОБРЗО.
Повеќе можности за Плаќање ќе биде Достапна на Ali Express во Иднина.
Мото Велосипед Напонски Регулатор Rectifier 12v За Хонда CBR600 F4i 2001 2002 2003 2004 2005 2006
Fitment :
Ве молиме потврдете дека овој дел одговара на вашиот мотор пред да ја купите
За ХОНДА CBR600 F4i 2001-2006 Боја : црна
Материјал : висок квалитет на метал
Работен Напон : DC 12 V Кабел Должина : околу 61cm
Помогне да прахосвам вишокот на напон,спречување на над-полнење на батеријата,
Ефикасно се подобри полнење способност
Погоден топлина мијалник дизајн за најдобри ладење
Замена на акции регулаторот rectifier,не инструкции за инсталација вклучени Пакет се Вклучени :
1x Мотоцикл Напонски Регулатор rectifier за Хонда
(1)во Моментов,Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi,Банкарски Трансфер и Paypal за Плаќање. (2) Pls не се отвори расправа, или ни остави лош повратни информации пред да контактирате со нас. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.

Основни својства

Име На Модел:
SH678PA Регулаторот rectifier
Специјални Функции:
мотоцикл регулаторот rectifier
Бренд Име:
господар трки
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
Метал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0g
Fitment:
За Хонда CBR600 F4i 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Rectifier
Пакет се вклучени:
боја:
Црна 12v регулаторот rectifier мотоцикл

Тие исто така купуваат со овој производ.