.

.

USB Кабел за Canon EOS Бунтовнички SL1, XS, XSi, XT, XTi, T1i, T2i, T3, T3i, T4i, T5i, EOS D30, D60,1000D, 1100D Дигитални SLR Камера

USB Кабел за Canon EOS Бунтовнички SL1, XS, XSi, XT, XTi, T1i, T2i, T3, T3i, T4i, T5i, EOS D30, D60,1000D, 1100D

DEN 384.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ја прифати кредитна картичка.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% пакети може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код.
Испорака обично трае 13-26 дена. За сите врати производи, корисниците мора да контактирате со нас за враќање адреса.0 стандард и максимална брзина на трансфер на податоци
- Боја : Црна
- Должина на : 1.05% 1%
Наплата Европа,Азија,Австралија го Оценувате (точка пристигна) 18. Ние во голема мера го цениме вашата 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.

Основни својства

USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
IFC-400PCU-3
Бренд Име:
Сончев-соба
Употреба:
Камерата
Должина на кабел:
1.5 м

Тие исто така купуваат со овој производ.