.

.

Батерија 9 Брзини Мажите prostata Massager Vibrating Анален Задник Приклучоци Силикони Возрасни Секс Производ Еротски Играчки, Секс Играчки за Мажи

Батерија 9 Брзини Мажите prostata Massager Vibrating Анален Задник Приклучоци Силикони Возрасни Секс Производ

DEN 1006.56

Од стоката
Достапно е за нарачката


Батерија 9 Брзини Мажите prostata Massager Vibrating Анален Задник Приклучоци Силикони Возрасни Секс Производ Еротски Играчки, Секс Играчки за Мажи
Опис на производот:
1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Со цел да се обезбеди ќе го добиете објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Играчки" или "Подарок"
ако е можно,и секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме
остави порака во ред.Нашите одлични услуги на клиентите носи можете без грижи по купувањето.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки штом е тоа можно,однапред ви Благодариме за вашето трпение.Безбедност Материјал : Супериорен одделение силиконски и ABS,безбедно ,Odourless,Кожата-friendly и сигурна употреба. Ние само брод да се потврди цел адреси.Пакување : Боја кутија и дискретна пакување.Дозволете му на вашиот вибратор да се исуши пред складирање на ладно,темно место со
остатокот од твојот секс играчка колекција.Новиот дизајн : 9 брзина на мотор анален plug вибратор,може да се користи од страна на машки и женски. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Гаранција : 12 месец гаранција. Транзит пати
може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Пакување листа :
1*Анален plug вибратор
1*Боја кутија
1*USB кабел
1*Упатство

1. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Производ големина : L 132*D90mm/како слика се прикажува.Во Светот Превозот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.100% Водоотпорен,можете да го користите под вода,исто така, ќе има повеќе забава во бањата.USB полнење
6.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Да се заштити вашата приватност,Ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија
или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.

Основни својства

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
YF-S010
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE,УЛ,ГШ
Бренд Име:
YAFEI
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Големина:
L 90*D100mm
Тип:
G-Точката
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Материјал:
Силикони
боја:
Црна
Функција:
9 брзини vibrat
Пакување:
Дискретен
Модел:
Vibrating Анален Вибратор Задник Приклучоци
Функција:
возрасни секс играчки за мажи и жени
Својства :
аналниот приклучок
Sze:
132*90mm/како што е прикажано
Водоотпорен:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.