.

.

Лето Пумпи Жените Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Партија Свадба Чевли Жена Висока Пета Чевли Плус Големина 34 - 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Лето Пумпи Жените Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Партија Свадба Чевли Жена Висока Пета Чевли Плус Големина 34

DEN 1066.00
DEN 1122.24
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Производи Детали Пета Висина : 6.5 см Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Основни својства

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77MSHGJFDA108
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Кристално
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Тие исто така купуваат со овој производ.