.

.

2018 Луксузни Египет Памук Палата Класичен Постелнина Поставите Везови Прекривки покрие чаршаф Pillowcases Кралицата Цар големина 4/6/7Pcs

2018 Луксузни Египет Памук Палата Класичен Постелнина Поставите Везови Прекривки покрие чаршаф Pillowcases Кралицата

DEN 6955.00
DEN 9936.00
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Боја убава природна. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
2018 Луксузни Египет Памук Палата Класичен Постелнина Поставите Везови Прекривки покрие чаршаф Pillowcases Кралицата Цар големина 4/6/7 Pcs
Материјал : памук Египет
1cm=0. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Боите може да имаат различни како разлика екранот,plz љубезно ве молиме да се разбере. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ви благодарам многу. Овие проекти не се вклучат сите утешителот/ватенка/перница/перница/ќебе. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Активни боење и печатење не содржат хемиски состав, здравје и заштита на животната средина, висока постојаност на боја. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убав подарок. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Таму ќе биде 1-5cm големина разлика, plz бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси.3937008(инчи)
Кралицата Големина : Погоден за 1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
color1
60-тите години на Високо-квалитетни Египет Памучна ткаенина,тенки влакна грубост,мазна, Свиленкаста,со извонредна мекост,утеха и добра hygroscopicity пропустливост,ткаенината не може да се топката, а не исчезнат. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Основни својства

Големина:
Queen size 4pcs, Queen size 6pcs, Queen size 7pcs, King size 4pcs, King size 6pcs, King size 7pcs
Стил:
Палатата
Шема:
Извезена
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Пополнување:
Никој
тема count:
≥600TC
Употреба:
Дома
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Материјал:
Египетски памук
Тежина:
4.5KG
Шаблон Тип:
Растенијата
Ткаенина Count:
60
одделение:
квалитет
Техника:
Реактивен Печатење
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Број На Модел На:
70
Количина:
4/6/7pcs
Ткаенина Густина:
200*98
Возрасна Група:
Возрасни
Кралицата Големина:
прекривки маска
кралот големина:
прекривки маска
Постелнината Наместите Бојата:
Виолетова
4pcs:
1 парче Прекривки Маска+ 1 парче чаршаф+2 парчиња Pillowcases
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
6Pcs:
4pcs+2 Плоштадот Pillowcases
7pcs:
4pcs+2 Плоштадот Pillowcases+1 Мала перница

Тие исто така купуваат со овој производ.