.

.

зелен змеј маскота костим диносаурусот дино обичај фенси костим аниме cosplay комплет mascotte тема фенси облека карневал 41267

зелен змеј маскота костим диносаурусот дино обичај фенси костим аниме cosplay комплет mascotte тема фенси облека

DEN 12540.00
DEN 13200.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

( дневник на aliexpress. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) Глава со EPE материјал. За Добавувачи : Зачувам проверува кредитна картичка детали за секоја трансакција. Заштита : Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Осигурување е задолжително. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Плаќање : Alipay приоритетни. Краток вовед : Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. Ви благодариме за вашето разбирање. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. EMS е наш основен превозот избор. Запад Унија прифатени. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере. Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Дишат и визија : Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците.

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота

Тие исто така купуваат со овој производ.