.

.

Areyourshop Продажба 2 ПАРЧИЊА Злато Позлатен Стерео 3,5 мм 3 Пол Поправка Џек за Слушалки Plug Кабел Аудио Адаптер

Areyourshop Продажба 2 ПАРЧИЊА Злато Позлатен Стерео 3,5 мм 3 Пол Поправка Џек за Слушалки Plug Кабел Аудио Адаптер

DEN 105.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Тип : Аудио Адаптер/Конвертор Конектор A : 3.5 mm Машки Најдобар сигнал трансфер и издржливост. Конекции : Лемен се Вклопуваат до 6mm Кабел. Боја : Исто како на слика покаже Пакет се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА/пакет Здраво Пријател, имаме 2/20 Компјутери на располагање, Можете да купите друга Количини од нашата продавница. Ако ви требаат повеќе, ве молиме контактирајте со нас.

Основни својства

Број На Модел На:
I002-A646-2 ПАРЧИЊА
Тип:
Адаптер
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
Машки
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.