.

.

10yards/многу 15cm Бел Памук, Чипка Цвет Везени Чипка Намали Chemica Чипка Ткаенина Плетенка Applique Занаети Кукла DIY

10yards/многу 15cm Бел Памук, Чипка Цвет Везени Чипка Намали Chemica Чипка Ткаенина Плетенка Applique Занаети

DEN 693.00
DEN 753.60
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Функција : 1. Материјали : најлон/памук 2. Боја : бела, црна 3. Големина : околу 15cm/5.9", 10yards/долга (1yard=91cm=0.91 метар). Белешки : 1. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате. 2. Ве молиме да се шие или лепак тоа кога се применуваат, ви благодариме! 3. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект. 4. Микс од бои се прифатливи , ве молиме да ни оставите порака, бојата и количеството што го сакате. Ви благодариме! Пакет содржи : 1 x 10yards Чипка намали Големопродажните прифатливо ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !
1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
1.Цел ќе биде објавено во 1-3 дена по расчисти исплата. 2.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 3.Ние ќе се надоврзе на превозот статус по објавено, сепак меѓународната превозот е едвај контролира и трае подолго време отколку домашните превозот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова кога ќе ги купите. 4.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
1. 90 дена Гаранција.Купи со доверба!
2 . Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.
3. Човекот-направени штета не е вклучена. 4. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и за нас, Доколку сте задоволни со нашата предмети. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации. Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми.

Основни својства

боја:
Бела, Црна, Измешани Бои
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Извезена
Ширина:
15cm
Број На Модел На:
L-029
Ткаенина Тип:
mesh чипка
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Тие исто така купуваат со овој производ.