.

.

RONGQING 1pcs Трендовски Висок Квалитет Кристално Панда Pendant Долг Ѓердан За Жените Панда Џемпер Синџир Ѓердан Бои

RONGQING 1pcs Трендовски Висок Квалитет Кристално Панда Pendant Долг Ѓердан За Жените Панда Џемпер Синџир Ѓердан

DEN 91.00
DEN 134.40
-32 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

RONGQING 1pcs Трендовски Висок Квалитет Кристално Панда Pendant Долг Ѓердан За Жените Панда Џемпер Синџир Ѓердан Бои
Обрнете Внимание На :
Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !
Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
XM-QW - S2170-28
Синџир Тип:
Монистра
Бренд Име:
RONGQING
Функција:
Будилникот
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
2,2 см*3.1 cm
Големина:
60см

Тие исто така купуваат со овој производ.