.

.

Smart Загрева Тоалет Седиште Со Далечински Управувач Мијалник Тоалет Седиште Зглоб WC Sitz Интелигентни Вода Плакарот Автоматско Тоалет Капак Маска

Smart Загрева Тоалет Седиште Со Далечински Управувач Мијалник Тоалет Седиште Зглоб WC Sitz Интелигентни Вода

DEN 10639.68

Од стоката
Достапно е за нарачката


ако ви се допаѓа како слика удар, ве молиме
modname=ckeditor Smart Загрева Тоалет Седиште Мијалник Тоалет Седиште Зглоб WC Sitz Интелигентни Housse Вода Плакарот Автоматско Тоалет Капак Маска За Бремени
Имајте на ум : тоа доаѓа со далечински управувач,без контролен панел.
answer : ___________________________ note : Видео за повикување само,мени малку diffrerent,прикажани како слики удар. Ние обезбедуваме Упатство на англиски,руски,Франција,шпански

Основни својства

боја:
АУ Приклучокот, НИ Приклучокот, ЕУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Напон:
AC110V, AC220V
Бафер насловната плоча:
Yes
Број На Модел На:
Smart Загрева Тоалет Седиште
Функција:
Бавно Затворање Тоалетни Седишта,Електронски Bidets
Напредната Функција:
Задникот за Перење,Подвижен, Чистење Млазницата,Топол Воздух за Сушење,Седиште Греење,Вода Притисок Прилагодување,Автоматски Deodorization,Температура на Водата на Вредноста,Женски Перење,Млазницата Авто-чистење,Далечински Управувач
Бренд Име:
АМВ
Далечинска Контрола:
Вклучени
Тоалет Седиште Вид:
Отворен Пред
Извор На Енергија:
AC
Тоалет Седиште Материјал:
ABS
загреан тоалет седиште:
Тоалет Седиште Зглоб
мијалник тоалет седиште:
тоалет седиште
тоалет седиште загрева:
wc bril toiletbril се сретна deksel
wc sitz:
Тоалетни Седишта
интелигентни тоалет:
housse вода плакарот
Зглоб:
тоалет капак маска
asientos wc:
тоалет автоматски
тоалет автоматски:
wc watersproeier
греење на седишта контролер:
smart тоалет покрие
wc тоалет:
седиштето мијалник

Тие исто така купуваат со овој производ.