.

.

Телефон Случаи Опфаќа за ZTE Сечилото A610 / V6 Max / A612 НА 610 A610C A610T 3D жив песок Сјај Мека TPU Задниот Поклопец Случај Јасно Capa

Телефон Случаи Опфаќа за ZTE Сечилото A610 / V6 Max / A612 НА 610 A610C A610T 3D жив песок Сјај Мека TPU Задниот

DEN 178.00
DEN 237.12
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Поради многу модели , ние ги користиме истите слики да се покаже ,
Купување според насловот модел на телефон ,
Ние ќе го испрати според насловот модел на телефон - Пожалуйста, заполните полное имя получателя в связи с новой политикой российских обычаев, спасибо!
Меки Силиконски Луксузни Случај Течни Сјајот Задниот Поклопец Жив Песок Динамичен Додатоци

Основни својства

Материјал:
силикон
Бренд Име:
AMICOO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Егзотични,Сјај
Големина:
for ZTE Blade A610 / V6 Max / A612 A 610 A610C A610T 5.0 inch
Карактеристики:
Жив песок ; 3D Меки Силиконски ; Транспарентно ; Течни Сјај
Функција:
Мека Жив Песок Динамичен

Тие исто така купуваат со овој производ.