.

.

BUF Симпатична Модерна Апстрактно Богатство Еднорог Статуа Смола Украс Дома Декорација Додатоци Розова Смола Среќа Еднорог Скулптурата

BUF Симпатична Модерна Апстрактно Богатство Еднорог Статуа Смола Украс Дома Декорација Додатоци Розова Смола

DEN 516.00
DEN 644.64
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

BUF Симпатична Модерна Апстрактно Богатство Еднорог Статуа Смола Украс Дома Декорација Додатоци Розова Смола Среќа Еднорог Скулптурата
1. Опис : BUF Симпатична Модерна Апстрактно Богатство Еднорог Статуа Смола Украс Дома Декорација Додатоци Розова Смола Среќа Еднорог Скулптурата
2. Материјали : заштита на Животната средина смола .
3. Боја : Како На Сл
4. Големина(cm) : Како На Сликата Шоу
5. N.W. : За 0.22 kg/0.35 kg/0.56 кг.
6. Изработка : рачно изработени резба, се насликани и сепија ефект .
7. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, фестивал, birthday (роденден), бизнис, подарок, сувенири и активности слави итн.
8. Место на Потекло : Кина
9. Пакување : Кафеава Кутија
1.Бесплатен Превозот : Обично Ние брод од Страна на Кина Пост За Повеќето Земјата За Слободни,Таа ги Зема Околу 10-60 Days Зависи Од Различни држави.
2.Ако Им се Потребни Во Итни,ве Молиме Изберете Експрес : ТНТ,UPS-от,DHL, Или FEDEX,Тоа Трае Околу 3-5 Дена Зависат Од друга Земја ,Но Ова Ќе Треба Дополнителни Превозот Надомест И Ќе Мора Да Плати Exprss Цена
Ние ги Поддржува Следниве методи на плаќање Alipayments Направени На Aliexpress И Обработуваат Преку Alipay

Основни својства

Големина:
L, M, S
Тема:
Животните
Бренд Име:
BUF
Материјал:
Смола
Регионален Функција:
Кина
боја:
како на слика
Функција:
Дома Декорација/Подарок
Функција:
Дома декорација

Тие исто така купуваат со овој производ.