.

.

5pcs Антички грчки Патина Бронза Фауима Hamsa Рака Око Рака Шарм Pendant За рачно изработени Ѓердан хривнија jewellry DIY

5pcs Антички грчки Патина Бронза Фауима Hamsa Рака Око Рака Шарм Pendant За рачно изработени Ѓердан хривнија

DEN 183.00
DEN 215.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

метар
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Ние прифаќаме трговија на големо цена , добредојдовте да контактирате со нас за детали & pri ce!
Превозот Предмети се испраќаат само по уплата. Ние брод предмети, главно, EMS,кина пост време на Испорака : тоа обично трае 10-22 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот за да одберете земји,ве Молиме да ги проверите превозот и Пакување листа за детали. Ние не сме responesible за било accdident,dalays или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или ослободува се купувачот е одговорноста. Кога предметите надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во прв пат.Ако имате било какви прашања добредојдовте да контактирате со нас.
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на П. В. пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на "confim испорака" buttom,ве молиме да ги фотографиите од нив,запишете го оштетени услови и контактирајте со нас веднаш Предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина Што ќе треба да ја прими и проверете ја вашата врати пред враќање на парите или замена ќе биде дадена.Враќање shiping надоместок ќе бидат платени од страна на Купувачот.Ние не наплата на превозот обвиненија За предмети кои се купени со бесплатен превозот,ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ
ПОВРАТНИ информации
Откако на вашиот предмети пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации тогаш јас ќе те оставам на истото, ако имате било какви проблеми не ве молиме да контактирате со мене, тогаш јас може да ми помогне .
Ако имате било какви се жалат, не за да ми даде можност да ви се обратам се однесува прво , јас ќе направам мојата најголема на содржини.
Сè може да се реши без да остават некоја негативна/неутрален повратни информации или ниска НСД. "Се најде Среќен Резолуција', наместо да се прибегне кон негативни ја поздравува против

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LEZAM
Број На Модел На:
DZ713
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
No
Функција:
Декорација

Тие исто така купуваат со овој производ.