.

.

Гроздобер Шарени Кристално Срце Средината Sis Сестра Keyring Кристал Изјава Накит Семејство Жените Девојка Подарок Копче Синџири За Торба

Гроздобер Шарени Кристално Срце Средината Sis Сестра Keyring Кристал Изјава Накит Семејство Жените Девојка Подарок

DEN 44.00
DEN 51.36
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : Цинк Легура Кристал Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Keychain Keyring Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа

Основни својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
Bespmosp
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Метал
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
O1404
Пол:
Девојки
Материјал:
Цинк Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.