.

.

Одг XY XYZ Оди Satoshi Пепел Ketchum Cosplay Проп S5 Црвено&Бела Бејзбол Капа Шапка Прилагодливи Шапка Капа Голема C За Возрасни Мажи Жени

Одг XY XYZ Оди Satoshi Пепел Ketchum Cosplay Проп S5 Црвено&Бела Бејзбол Капа Шапка Прилагодливи Шапка Капа Голема

DEN 479.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Одг XY XYZ Оди Satoshi Пепел Ketchum Cosplay Проп S5 Црвено&Бела Бејзбол Капа Шапка
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам,Кредитна картичка,Visa,Master,ТТ и Money bookers.Ако треба да плаќаат на други начини,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса,име,поштенски код,телефонски броеви, итн.
Повратни информации
Ние ќе го оставиме на позитивни повратни информации по сослушувањето сте задоволни со мојата аукција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Ние секогаш ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Како да Контактирате со нас
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager,ние ќе ви одговори што веднаш,ако ние не сме на интернет,ве молиме e-mail на нас,ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Основни својства

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
COSMORE
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Шапка Големина:
една големина
Број На Модел На:
307617
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
боја:
црвена и бела боја
Големина:
One Size
Стил:
Повик
Faric:
Памук

Тие исто така купуваат со овој производ.