.

.

XINDI 6 Refills Бои Симпатична Kawaii Multicolor Пенкала Мултифункционален Притисне Ballpoint Пенкало Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали Пенкала

XINDI 6 Refills Бои Симпатична Kawaii Multicolor Пенкала Мултифункционален Притисне Ballpoint Пенкало Канцелариски

DEN 153.00
DEN 191.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


XINDI 6 Refills Бои Пенкала Симпатична Kawaii Multicolor Мултифункционален Притисне Ballpoint Пенкало Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали Пенкала
Внимание :
1.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики, ви благодариме за вашето разбирање.
3.Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор без комуникација, ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблем за вас, и нема да лу надолу. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети и на двете, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.
4.Ве молиме имајте предвид дека е со добар квалитет и најниска цена. Ние само сакаме да се воспостави долгорочни деловни односи со нова & често клиенти. Ако постои било каков проблем , ве молиме контактирајте не директно, наместо на напуштање на негативни повратни информации , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме.
Тука се вистински фотографии подолу се направени од мобилен телефон од страна на самите себе.
Се надевам дека ќе ви се допадне на нашите производи
ние имаме factoty и дизајн тимот ние habe нашиот бренд "Xindi" ние може да ви понуди трговија на големо цена, ако сакате да купите предмети во рефус
Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по расчисти исплата.
Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS , и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.
Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Доаѓа со 10 години производството гаранција;
Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Почитувани купувачи,ние го цениме вашиот бизнис. ако не сте задоволни со нашата служба. ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата(Детални Продавачот Рејтингот)со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" ако habe било какви прашања ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напуштат повратни информации и детални Продавачот рејтингот. ние може да го реши проблемот на мирен начин.

Основни својства

Мастило Боја:
Мулти-Обоени
Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
XD-TOPQC
Материјал:
Пластични
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Новина:
No
Број На Модел На:
перо
Главната употреба:
канцелариски материјали
Стил:
6 бои
Мастило Својства:
Неутрален
Тип:
притиснете

Тие исто така купуваат со овој производ.