.

.

УВ Акрилик Стомак Бар папокот прстени пирсинг на тело накит 14G Јасно транспарентен Био flex на Бременоста Флексибилни Криви 10мм

УВ Акрилик Стомак Бар папокот прстени пирсинг на тело накит 14G Јасно транспарентен Био flex на Бременоста Флексибилни

DEN 848.00
DEN 892.80
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Сите нашите производи се направени со нерѓосувачки челик материјал, ние нудиме најновите модерен дизајн и може да обезбеди голема фабрика цена, Ние го поздравуваме клиент тука дома и во странство да нарачате од нас." "Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор." можеби "EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT express обично се 3-7 работни дена во зависност од земјата. Ви благодарам многу!!
2) Ние секогаш им понуди најниски цени за најдобар стоки и услуги.
Производ Infromation :
Стил : Стомакот Бар
Материјал : УВ Акрилик
Боја : Јасно
Големина на : 1.
Кога ќе ги нарачате, ве молиме да ни кажете точната големина што ви треба, па ќе може да се испрати право производи за вас. Ве молиме да бидете трпеливи и да се провери следење на број предвидени за ажурирања." "Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел" да "ве Молиме внесете ја вашата АДРЕСА внимателно и да се провери точноста при обработката цел. Во ретки случаи, обичај clearances може да им помогнам време на испорака назад малку." да "се Чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате. Ние, најверојатно, ќе биде во можност да одговори на сите од нив, на ваше задоволство." "EMS,UPS-от,DHL, Fedex и TNT express превозот обично се 307 работни дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи, строги обичај cleararances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи.
Контактирајте со нас
: Доколку имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!
Ви благодариме за гледање !
Имајте пријатен шопинг и добредојдовте да ја посетите повторно!
.
Испорака :
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир. Одлуката на нас е финалето. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик кога ќе ги купите тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Повратни информации
:
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Кој курир ние да изберат е до нас, и ние го имаат последниот збор.6x10x5/8мм
Не ' рѓосувачки челик накит карактеристика : анти-киселина, анти-алкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny." да "За побрзо, неспокојот испраќање, ние може да брод предмети преку друг курир.
Плаќање :
Било увозни давачки или такси се купувачот' s одговорност" да "на Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот така што ќе имате среќен шопинг искуство со нас.

Основни својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
DH1332
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
hengke
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Метали Тип:
no
боја:
Јасно
Материјал:
УВ Акрилик
Стил:
Стомакот Бар
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Бар Дебели:
14Gauge
Бар Должина:
10мм
Топката:
5mm 8мм

Тие исто така купуваат со овој производ.