.

.

YUPARD топла продажба 7 LED Преносни Кампување Шатор Фенер Риболов Светлина бесплатен превозот 4 AA батерија на отворено спорт фенерче

YUPARD топла продажба 7 LED Преносни Кампување Шатор Фенер Риболов Светлина бесплатен превозот 4 AA батерија

DEN 288.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис
1, Димензии : Висина 13cm; ширина 5cm.
2. Тежина : 82g
3. Батерија : 4 AA батерии (не се вклучени батеријата)
4, Материјал : Напредни инженерски пластика
5, Прекинувачи : висока светлина
6, 7 светла LED компоненти
7, Светилка живот до 100,000 часа
Пакет :
1pc * 7led кампување фенер светлина(не вклучуваат информации за батеријата и полначот)

Основни својства

Тип На Објект:
Преносни Фенери
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Осветлување Период (h):
10
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1
Бренд Име:
yupard
База Тип:
2G11
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
Кампување
Број На Модел На:
88
сертификација:
CCC
Тип На Батерија:
AA
Карактеристики:
Фенер
is_customized:
Yes
Wattage:
3

Тие исто така купуваат со овој производ.