.

.

Hadiyana Луксузни Свадба Накит Сетови За Жените Elegent Mirco Кубни Циркон Поплочен Со Рака , 4pcs Свадба Поставува Цвет Форма 1521w

Hadiyana Луксузни Свадба Накит Сетови За Жените Elegent Mirco Кубни Циркон Поплочен Со Рака , 4pcs Свадба Поставува

DEN 3187.00
DEN 3984.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Hadiyana Луксузни Свадба Накит Сетови За Жените Elegent Mirco Кубни Циркон Поплочен Со Рака , 4pcs Свадба Поставува Цвет Форма 1521w
Совршен Висок Квалитет. Неверојатен дизајн, благородна стил. Добро за случува на забава или банкет или date. Бренд : Hadiyana Објект Стил : Накит, Циркони Поставува 4pcs групи : 1pcs ѓердан+1pair earring+ 1pcs хривнија+ 1pcs прст прстен Прст прстен големина : Прилагодлива големина Главниот Камен : ААА кубни циркони Позлата : Platinum Позлатен Главниот метален Материјал : Бакар/месинг Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината/Датум/ Peacetime Превозот Политика : ве Молиме внимателно проверете го вашиот превозот адреса и информации, како и стока големина и боја. Ние ќе брод предмети во рамките на 7days откако ќе се направи исплата.(Празник освен) ве Молиме изберете еден од превозот услуга сакате : 1.Кина Пост Воздух Mail (помалку од 2 KG), ние нудиме бесплатен превозот ! Ќе потрае околу 10 ~ 25 работни дена се постигне, ќе се Обезбеди следење на број. Понекогаш ќе биде одложен до 30-45 работни денови поради царинските или други проблеми, како што се локални временски проблем, па тоа е потреба вашата доволно трпение да чекаат на производи. 2.Ако сакате да примате стока побрзо или повеќе од 2 KG, Можете да изберете Изразат EMS , екстра трошоците за Превозот , тоа трае околу 6 ~ 15 работни дена Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Политика На Враќање : 1.За која било причина,ако не сте задоволни со производот,можете да го вратите во рок од 7 дена откако ќе се примени.Што ќе се обврзат на превозот надомест. 2.Ако производот е неисправен,ве молиме контактирајте не веднаш за поправка или замена.Ако поправка и замена не е достапен,ќе им понуди на наплата за вас. Повратни информации : 1.Вашето мислење е навистина важно за нас,па ако сте задоволни со нашите производи и зедницата,ве молиме да ја искористам за момент да се остави Пет ѕвездички повратни информации за нас.Ви благодариме за вашата поддршка. 2.За која било причина,ако не сте задоволни со цел,ве молиме да не брзаат да се даде повратна информација или спор.Само контактирајте со нас веднаш.така што ние имаме шанса да се реши проблемот и да стигнат до вашето задоволство.

Основни својства

Метална боја:
бело злато позлатен
Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pcs ѓердан+1pair earring+ 1pcs хривнија+ 1pcs прст прстен
Број На Модел На:
1521w
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Жени,љубовници'
Материјал:
Кубен Циркони
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Годишнина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HADIYANA
Метали Позлата:
Platinum Позлатен
Прст прстен големина на:
прилагодлив
Тип:
Ѓердан Цвет форма
Дизајн:
цвет со бисер

Тие исто така купуваат со овој производ.