.

.

Нов луксузен Љубовникот Watch fashion & секојдневен Музика забелешка Нотација се Види од Нерѓосувачки Челик, рачен часовник и на Мажите и на жените Сребрена Боја Види

Нов луксузен Љубовникот Watch fashion & секојдневен Музика забелешка Нотација се Види од Нерѓосувачки Челик,

DEN 261.00
DEN 277.92
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


За мојата продавница :
Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно Add to Store Листа!
Приказ на повеќе производи кликнете :
Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел, повеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!
За ова види :
Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.
Тоа е мода, гроздобер, е многу корисен додаток заличи до вашиот изглед, додадете панк кул изглед.
Нови луксузни се Види мода и неформални Музика забелешка Нотација Види Нерѓосувачки Челик рачен часовник За Мажите и жените Сребро Часовници
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Основни својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
1885 МУЗИКА ВИДИ
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Шок Отпорни
Пол:
љубителите'
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бренд Име:
SOXY
Движење:
Кварц
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
is_customized:
yes
Пол:
мажи жени
Движење:
Часовници Кварц
Карактеристики:
Скелетот Часовници
Стил:
Модерна
Функција:
нерѓосувачки челик види

Тие исто така купуваат со овој производ.