.

.

50%попуст--20strands Избрани црно бела ахат тиркизна мушка скапоцен камен gergous sunstone jade seastone ite chalcendony монистра

50%попуст--20strands Избрани црно бела ахат тиркизна мушка скапоцен камен gergous sunstone jade seastone ite

DEN 7104.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Материјал : природен камен
Количина : 20strands 16inch/по влакно =65-10pcs
Големина : approx6-25мм
Облик : се однесуваат на слика ,мешан стил
Боја : мешана боја
Реден Број : OT052
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди

Тие исто така купуваат со овој производ.