.

.

ZB-034 Црна Гума Изгледот, Ширина 1.3 M, Цена за по метар

ZB-034 Црна Гума Изгледот, Ширина 1.3 M, Цена за по метар

DEN 2880.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Боја : Сина, како што е прикажано на сликата
Ширина : 1.3 M
Дебелина : 2,5 mm
Нето тежина : околу 2.8 килограми/метар
Материјал : гума со ткаенина
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Овој производ е намален за цел и не може да биде вратен за враќање на парите
Превозот :
Бесплатни Поштенски Производи нормално, ќе биде испратен од Кина Пост. Нормално тоа ќе се 15-25 работни дена, откако беше објавено од страна на воздух mail. Понекогаш тоа ќе биде одложен бидејќи на царинските или времето проблем, и веројатно се прошири на 30-45days во различни случаи.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина пост воздух mail
20-25 дена
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Европски
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Блискиот Исток
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Австралија, Нов Зеланд
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Азија земја
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Африка земјата
Кина пост воздух mail
25-40 дена
Јужна Америка
Кина пост воздух mail
20-30 дена
Испорака :
По завршувањето на вашиот плаќање, вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 работни дена. Ние ќе ја испрати својата парцела во Кина Пост рок од 7 работни дена. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Ако не сте задоволни со производите што сте го добиле, ве молиме испратете го врати во рок од 15 дена, со претходно платени товарни за пратката во вашиот крај. Во меѓувреме ве молиме да се осигурате објектите се во оригиналната услови. Било каква штета или загуба за вратени стоки, купувачот ќе ја преземе одговорноста без наплата. Тоа е купувачот одговорност да бара од логистичка компанија за штета или загуба во текот на долго патување, превоз.
Повратни информации :
Ние високо го цениме вашиот позитивен фидбек. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбедиме решенија сте задоволни.

Основни својства

is_customized:
Yes
боја:
Црна
Тип:
Мулти-Игра
Број На Модел На:
ZB-034

Тие исто така купуваат со овој производ.