.

.

Високи Перформанси Палење Стартер CDI Кутија 6pins За повеќето Кинески Скутер Мотоцикли

Високи Перформанси Палење Стартер CDI Кутија 6pins За повеќето Кинески Скутер Мотоцикли

DEN 191.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Кинески Скутер Перформанси Делови Кинески Скутер Делови
ОПИС : Трки DC CDI 4 степени на однапред и нема рев граничник Перформанси Трки CDI Единица 50cc-125cc Dirt Bike Оди Kart АТВ Мопед Скутер 110cc Бесплатен Превозот Перформанси 6 pin Трки CDI Кутија Производот : Трки Перформанси Cdi со 6pins Превозот Пакување : 1pcs Спецификација : како фотографија покажа Испорака Тежина : 300g Апликација : повеќето Кинески Скутери, Повеќето Кинески скутери и мотоцикли.
Клиенти од УНГАРИЈА ,ТУРЦИЈА, БРАЗИЛ, БЕЛОРУСИЈА, РУСИЈА , you 'd подобро да изберат ЕМС превозот метод
Ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја, ние ќе не носат на изгубени .
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
Ве молиме љубезно дозволете ми да знам колку не сакате да ми пишува на фактурата, бидејќи различни Обичај има различни правила, разумна вредност може да ви помогне да го исчистите стоки за безбедност и брзо.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Се надевам дека ќе може да се разбере.
Ако вашата област е оддалечена област во DHL, екстра 35ќе се наплаќа. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Колет, ќе биде испратен од Хонгконг Воздухопловната Пост, EMS, UPS-от, Fedex, ТНТ или DHL.
Ако сте од Бразил ,треба да се обезбеди вашите CPF БРОЈ (ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас. Ви благодарам многу. количина : 1set Оваа серпентина ќе се зголеми искра, подобрување на согорување, како и на вкупните електрични перформанси.
Одговара : Алфа спорт, Avanti, Baja, Бам X, Baotian, Bashan, BMS, BMX, Boreem, СП Мото, Крстот Тркач, Cool Sports, Diamo, E Тон, Орел, Fushin, Летаат, GMI, Hensim, Hi-птица, Мраз Мечка, Jackel, Џет Мото, JCL, JM Ѕвезда, Jonway, Kazuma, Keeway, Kinroad, KMD, Kymco, Копје, Lifan, Linhai, Loncin, Longbo, Maxtrade, MDI, Meitien, Motofino, Motorino, NST, Panterra, Пантер, Мир Спорт, Црвена Streak, Redcat, Roketa, Schwinn, Strada, Sunl, SYM, Резервоар, Тао Тао, Terminator, Tomberlin, TNG, Обединетите Мотори, Vento, Verucci, шумски пожар, X-Екстремитети, Yamati, ZNEN, и Zongshen!
1 ) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, Т/Т. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Ако имате било објект проблем, ве молам дозволете ми да знам, ние ќе се потрудиме да го реши во рок од 24 часа, ве молиме да не остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе работиме со вас и да го реши проблемот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Покрај тоа, Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните Обичаи. Ви благодариме!
Ако сакате да се купи повеќе предмети од нас, ве молиме кажете ни, ние може да ви даде голема попусти, ви благодариме! Добредојдовте на купат повторно следниот пат. Тоа е win-win нешто за да и на нас.

Основни својства

Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
GY6 50 125 150 Скутер CDI Тркачки Делови
Објектот Ширина:
0inch
Специјални Функции:
ДЕРБИТО CDI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Висок Квалитет На Гума
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.25kg

Тие исто така купуваат со овој производ.