.

.

8SEASONS Нова Жешка Безбедност Pin Brooch Мода Hairball Spliced Боја Жените Облека модни Додатоци Накит 7.7 cm x2.9cm, 1 КОМПЈУТЕР

8SEASONS Нова Жешка Безбедност Pin Brooch Мода Hairball Spliced Боја Жените Облека модни Додатоци Накит 7.7 cm

DEN 101.00
DEN 144.00
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние почнува креативна работа во 2001 година.
Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.
Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIY-aholics.
Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.
Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .
Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации за нашите клиенти.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши. Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.
Ви благодариме!

Основни својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Иглички
Бренд Име:
8Seasons
Број На Модел На:
B0089356 B0089357 B0089358
Материјал:
Волнени
Метали Тип:
Железо

Тие исто така купуваат со овој производ.