.

.

842-20-30 Појас за GY6 125cc 150cc Скутери, АТВ МОПЕД Оди Karts

842-20-30 Појас за GY6 125cc 150cc Скутери, АТВ МОПЕД Оди Karts

DEN 959.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : пред да нарачате , ве молиме контактирајте со нас ако се акции за таа стока .благодарение Опис 842-20-30 Појас за GY6 Longcase Моторот одговара за GY6 150cc Скутери, atv настана & Go Karts, ве молиме проверете слики и спецификации за компатибилност Должина : 842mm Ширина : 20mm Ритам Агол : 30? Ексклузивно Гејтс truncated појас дизајн нуди до 80% повисока коњски сили капацитет од Гума Производители Асоцијација стандарди за изгледот на самиот производ може да биде различен од оној во слики, но тоа нема да влијае на nomal функција, ве молиме предмет на нашите производи достапни

Основни својства

Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
ULASHKIM
Објектот Тежина:
1kg
Тип На Објект:
Вози Појаси
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
100% Природна Гума
Специјални Функции:
842-20-30 Појас
Објектот Висина:
1inch
Име На Модел:
POWERLINK РЕМЕНИ GY6 125cc 150cc 842*20 ПОЈАС

Тие исто така купуваат со овој производ.