.

.

PLstar Космосот 2018 Нова Мода 3d дуксери Мажи/жени Pullovers ТВ игра Чудни Работи Сезона 2 Print Суичери Tracksuits

PLstar Космосот 2018 Нова Мода 3d дуксери Мажи/жени Pullovers ТВ игра Чудни Работи Сезона 2 Print Суичери Tracksuits

DEN 950.00
DEN 1021.92
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

8 - ве Молиме дозволете ни да се има време да се разговара со вас, не се отвори спорот прво. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус т е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. 5 -Ние, исто така, ја прифати DIY да cutomize стил, ве молиме да бидат слободни да контакт.но, ве молам да се овозможи одложување на одговорот за не-бизнис време. 2 - ќе биде се купи директно од кина фабрика. Ви благодариме! Контактирајте Со Нас
1). За Боја Разлики Поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети., точни и целосни. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. 3)Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Ви благодариме! Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен онлајн шопинг. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Ви благодариме.
Нашата услуга 1 - Ние се обезбеди висок квалитет на производот.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Унисекс, Мажите и жените и може да се носат ако големина одговара. 4) Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Превозот
1)Точки ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. 4 - Ако треба да се препродава на нашите производи, ние може да ви понуди слики без жиг. ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, па ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Се надевам дека ќе можат да го разберат тоа добро.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. 6 - Ако сакате да купите голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена! 7 - ве Молиме бидете сигурни дека вашето име, адреса, поштенски код и др. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме ! 2)Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Маскирани:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
PLstar Космосот
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
ZDD
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Големина:
Азија големина
боја:
Самиот производ и слики малку боја разлики
Големина на грешка:
2-3cm
перење:
машина перат
Исчезнат:
не исчезнат
Стил:
Моден

Тие исто така купуваат со овој производ.