.

.

2x Remanufactured Мастило Касети За HP 350 350XL HP350 HP350XL Photosmart C4385 C4400 C4435 C4440 C4450 C4472 C4473 C4480 C4483

2x Remanufactured Мастило Касети За HP 350 350XL HP350 HP350XL Photosmart C4385 C4400 C4435 C4440 C4450 C4472

DEN 722.00
DEN 839.52
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
350 XL /CB336 EE
Црна
2
15 ml
351 XL /CB338 EE
Три-Боја
0
17 ml
Се користи За HP Принтер Модел :
Deskjet D4200 D4260 D4263 D4360
Officejet J5730 J5780 J5785 J5790 J6410 J6413 J6415 J6450
J6480 J6450 5785 6415
Photosmart C4205 C4210 C4240 C4250 C4270 C4272
C4273 C4275 C4280 C4283 C4285 C4293 C4294 C4340
C4342 C4343 C4344 C4345 C4348 C4380 C4385
C4400 C4435 C4440 C4450 C4472 C4473 C4480 C4483
C4485 C4500 C4580 C4583
C4585 C4599 C5200 C5240 C5250 C5270 C5273 C5275
C 4380 4480 4580 4270 4275 4483 5283 5293
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Основни својства

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet

Тие исто така купуваат со овој производ.