.

.

Tonval Пурпурна Гроздобер Облека Chiffon Кејп Две Парче Облека на Жените Лето Петар пан Јака Наметка Ракави Елегантен Партија Облечи

Tonval Пурпурна Гроздобер Облека Chiffon Кејп Две Парче Облека на Жените Лето Петар пан Јака Наметка Ракави Елегантен

DEN 864.00
DEN 1233.60
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина НАС
Големина на велика БРИТАНИЈА
Големина RU
Големина Мерење Биста (cm) Половината (cm) Должина (cm) S 4 6 42-44 85 68 103 M 6 8 46 90 73 104 L 8 10 48 95 78 105 XL 10 12 50 100 83 106 XXL 12 14 50-52 105 107 88 ЗАБЕЛЕШКА :
Ве молиме следете ги големината на табелата за да изберете големина. И големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
Петар пан Јака
Бренд Име:
Tonval
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
SY1946
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Наметка Ракави
Половината:
Природни
боја:
Црна,Виолетова,Розева,Бургундија
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Стилот 1:
Гроздобер Chiffon Кејп Фустан
Стил 2:
Наметка Ракави Пурпурна Облека
Стилот 3:
Петар пан Јака Ретро Фустан
Пад на Превозот и трговија на Големо :
Ние Нудиме Пад на Превозот и трговија на Големо

Тие исто така купуваат со овој производ.